Pozwólcie Państwo na odrobinę szaleństwa podczas wykonywania sesji zdjęciowej właśnie z Wami. To jedyna i niepowtarzalna chwila w życiu, o której nigdy nie zapomnisz bawiąc się ze mną podczas sesji zdjęciowej a potem sięgając po album z pięknymi zdjęciami. Proponuję Państwu zdjęcia z całej Waszej uroczystości ślubno-weselnej. Jestem do Waszej dyspozycji od początku do końca imprezy (przygotowania przedślubne, błogosławieństwo, kościół, zabawa weselna, plener, oczepiny).


To co wydarzy się tego dnia będzie uwiecznione na zdjęciach, które następnie zostaną opracowane komputerowo i wklejone do albumu na 120 zdjęć o różnych formatach: (13 x 18,15 x 20,18 x 25 ) Wszystkie zdjęcia które są wykonywane w dniu ślubu (ok. 1000 zdjęć) zgrywam na płytę DVD, którą otrzymacie Państwo w prezencie od mojej firmy.
Dla miłośników stylu retro, przygotujemy wybrane ujęcia w kolorze sepii lub czarno - białe.

Przykładowe albumy mogą Państwo zobaczyć tutaj (biały) oraz tutaj (bordowy).

Proponujemy również nowość - fotoksięgę, składającą się z od 15 do 19 stron, w której znajdują się wybrane zdjęcia z całej uroczystości ślubno - weselnej oraz plener.
W fotoksiędze jest się od 60 do 90 zdjęć a na jednej stronie od 1 do 10 fotografii, które wypełniają całą powierzchnię strony.
Do wydruku zostaje użyty specjalny papier fotograficzny a całość oprawiona jest w skóropodobną ekskluzywną okładkę ze zdjęciem Pary Młodej, z inicjałami lub innym napisem.
Wzór okładki do wyboru przy ustalaniu szczegółów zlecenia.

Przykładowe okładki fotoksiąg mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Szanowni Państwo pamiętajcie,że stworze dla Was wielkie dzieło, które przy oglądaniu sprawi, że znowu poczujecie się uczestnikami wydarzeń z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ.  Copyright © 2011 Leszek Stodulski. Kopiowanie materiałów zabronione.
  Wykonanie strony: Mateusz Kruszyna